FT1500 55W-840-RYF Oprawa pyłoszczelna LED KANLUX
FT1500 55W-840-RYF Oprawa pyłoszczelna LED KANLUX (28659)
10 dni
Stan magazynowy producenta
31 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: FT1500 55W-840-RYF Oprawa pyłoszczelna LED KANLUX
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 I
Maksymalna moc zestawu 55 W
Stopień ochrony (IP) IP65
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Odporność udarowa IK08
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Długość 1480 mm
Do montażu natynkowego tak
Do montażu sufitowego tak
Do montażu ściennego tak
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa ochronności I
Kolor obudowy Szary
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Rodzaj napięcia AC
Skuteczność świetlna oprawy 148 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 8150 lm
Szerokość 80 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Typ połączenia Wtykowe samozaciskowe
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
Wysokość/głębokość 70 mm
Zawiera źródło światła tak
Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 -25 - 35 °C