BLINGO U34W4080 120NW Panel LED BLINGO U34W 4080 120N barwa 4000K 4080lm prostokątny kolor biały Gwa
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 I
Maksymalna moc zestawu 34 W
Stopień ochrony (IP) IP20
Materiał obudowy Stal
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Długość 1195 mm
Do montażu sufitowego tak
Do montażu wbudowanego tak
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa ochronności I
Kolor obudowy Biały
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Rodzaj napięcia AC
Skuteczność świetlna oprawy 120 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 4080 lm
Szerokość 295 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
Współczynnik mocy 0.92
Wysokość/głębokość 27 mm
Zawiera źródło światła tak
Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 5 - 25 °C