Polecane
Cena: |
94,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,63 |
zł netto |
Cena: |
116,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Panel LED Ledinaire RC065B G5 28W 3400lm IP20/40 4000K barwa neutralna 34S/ 840 PSU W60L60 NOC CFW 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | Nie wymagany |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C10 | 17 |
| Maksymalna moc zestawu | 28 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Produkt wyposażony zgodnie z 2019/2020/UE | tak |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP40 |
| Stopień ochrony (IP) strony tylnej | IP20 |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| System zasilania awaryjnego | Brak |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 80 % |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 75.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 3400 - 3400 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 595 mm |
| Długość wbudowania | 595 mm |
| Do montażu na zaciski | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 23 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 28 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 160 - 160 mA |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 0.75 - 0.75 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 120 - 120 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3400 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 595 mm |
| Szerokość wbudowania | 595 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Kabel |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 22 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 80 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0.4 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 59 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 120 mm |
| Z czujnikiem obecności | nie |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z materiałem montażowym | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Malowanie proszkowe |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 75000 h |
Pliki do pobrania
PH_LedinairePanel-MAP -
m/download/23679279/ph-ledinairepanel-map [4.39 MB]
RC065BG5-Back-housing-PSU-Flywire-DPP -
m/download/23679282/rc065bg5-back-housing-psu-flywire-dpp.webp [21.01 kB]
Panel_flywires_CFW_backside_panel_DPP -
m/download/23679283/panel-flywires-cfw-backside-panel-dpp.webp [83.44 kB]
Panel_flywires_CFW_DPP -
m/download/23679284/panel-flywires-cfw-dpp.webp [17.55 kB]
Ledinaire-Panel-RC065B-Square-backside-DPP -
m/download/23679285/ledinaire-panel-rc065b-square-backside-dpp.webp [19.95 kB]
Ledinaire_Panel_Gen_5-RC065B_RC066B_Square-backside-PSU_driver_and_connector-DPP02 -
m/download/23679286/ledinaire-panel-gen-5-rc065b-rc066b-square-backside-psu-driver-and-connector-dpp02.webp [88.47 kB]
MCM shop drawing forma-Ledinaire panel G5-W60L60 PSU NOC CFW -
m/download/23679277/mcm-shop-drawing-forma-ledinaire-panel-g5-w60l60-psu-noc-cfw.webp [9.60 kB]
911401875485_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23679276/911401875485-eu-pl-pl-prof.fp [410.29 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23679289/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
RC065B-G5-34S-PSU-W60L60-NOC-1xLED -
m/download/23679278/rc065b-g5-34s-psu-w60l60-noc-1xled.ies [4.29 kB]
LDT-file-Ledinaire-PANEL-RC065B-G5-W60L60-34-840-PSU-NOC -
m/download/23679287/ldt-file-ledinaire-panel-rc065b-g5-w60l60-34-840-psu-noc.ldt [1.50 kB]
EPD-Philips-Ledinaire-panel-RC065B-G5-34S-840-PSU-W60L60-NOC-CFW-911401875485 -
m/download/23679288/epd-philips-ledinaire-panel-rc065b-g5-34s-840-psu-w60l60-noc-cfw-911401875485.pdf [626.52 kB]
Ledinaire-Panel-Gen5-EcoDesign-Document-RC065B-RC066B -
m/download/23679281/ledinaire-panel-gen5-ecodesign-document-rc065b-rc066b.pdf [7.65 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED Ledinaire RC065B G5 28W 3400lm IP20/40 4000K barwa neutralna 34S/ 840 PSU W60L60 NOC CFW 5 lat gw. PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135