Polecane
Cena: |
17,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,02 |
zł netto |
Cena: |
20,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 Szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 Szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ALDO 4LED 1X120 Oświetleniowa oprawa liniowa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Długość | 1235 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 36 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 60.5 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, wymienne |
Pliki do pobrania
26361 -
m/download/14766014/26361.pdf [785.69 kB]
ID0830_CE v1 PL -
m/download/13164866/id0830-ce-v1-pl.pdf [788.27 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co ALDO 4LED 1X120 Oświetleniowa oprawa liniowa KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135