Polecane
Cena: |
116,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,10 |
zł netto |
Cena: |
142,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
142,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa rastrowa natynkowa NOTUS 3 EVG 218 NT 19733 KANLUX
Kanlux NOTUS to oprawy rastrowe natynkowe, które charakteryzują się łatwym i szybkim montażem. Rastry to ciągle bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe wnętrz biurowych czy przemysłowych. To za sprawą dobrych parametrów świetlnych przy dobrej cenie, prostej konstrukcji i odporności materiałów z jakich są wykonane.
DANE OGÓLNE:
Kolor: biały
Miejsce montażu: do nadbudowania na suficie
Miejsce zastosowania: wewnątrz
Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5m
Start statecznika / lampy: zimny
Długość [mm]: 615
Szerokość [mm]: 300
Wysokość [mm]: 75
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
Moc maksymalna [W]: 2 x 18
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I
Źródło światła: T8
Źródło światła w komplecie: nie
Trzonek: G13
Zakres temperatury otoczenia, na którą może być
narażony wyrób [°C]: 5÷25
Materiał obudowy: stal
Materiał odbłyśnika: stop aluminium
Rodzaj przyłącza: kostka samozaciskowa
Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 1÷2,5
Rodzaj statecznika: EVG
Klasa energetyczna statecznika: A2
Stopień IP: 20
INFORMACJE DODATKOWE:
odbłyśnik w kształcie półparaboli, poprzeczki rastra w kształcie "V"
gniazda świetlówek zamaskowane odbłyśnikiem
oprawy przystosowane do zwieszenia na zawiesiach
statecznik marki TRIDONIC w klasie A2
łatwy montaż rastra na zaczepach sprężynujących
szybkozłączka, do podłączenia zasilania, ułatwia i
przyśpiesza montaż, malowanie proszkowe
Parametry techniczne: Oprawa rastrowa natynkowa NOTUS 3 EVG 218 NT 19733 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 615 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Szerokość | 300 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Ze statecznikiem | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
19733 -
m/download/14764911/19733.pdf [597.84 kB]
ID0508_CE v5 PL -
m/download/13163784/id0508-ce-v5-pl.pdf [783.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa rastrowa natynkowa NOTUS 3 EVG 218 NT 19733 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135