Polecane
Cena: |
57,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,33 |
zł netto |
Cena: |
70,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED BENO 12/18W ciepły/neutralny/zimny biały 38778 KANLUX
Oprawa Kanlux BENO CCT LED to szczelna (IP65) plafoniera z tworzywa PC do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Żywotność 50 000 h, wysoka efektywność energetyczna oraz 3 barwy światła do wyboru (3000K / 3500K / 4000K) pozwalają dopasować ją do różnych zastosowań.
Dane techniczne:
Waga i wymiary:
Oprawy Kanlux BENO z funkcją CCT pozwalają na ręczną zmianę temperatury barwowej światła w kilku krokach, dzięki czemu jedna oprawa może mieć różne odcienie bieli.
Parametry techniczne: Plafoniera LED BENO 12/18W ciepły/neutralny/zimny biały 38778 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 220 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 57 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
38778_karta_techniczna -
m/download/20799303/38778-karta-techniczna.pdf [1.06 MB]
38778_deklaracjaCE -
m/download/20799304/38778-deklaracjace.pdf [891.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plafoniera LED BENO 12/18W ciepły/neutralny/zimny biały 38778 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135