Polecane
Cena: |
208,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
208,76 |
zł netto |
Cena: |
256,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
256,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PANEL BACKLIGHT MINTAL BLM 40W 4000K 4000LM IP65 60x60 BIAŁY UGR19 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 40 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Długość | 595 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne matowe/satynowe |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4400 lm |
| Szerokość | 595 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 35 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -10 - 45 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-blm-backlight-mintal -
m/download/13119403/karta-katalogowa-blm-backlight-mintal.pdf [711.45 kB]
BLM-066-400-4K-WH-U19-IP65 -
m/download/12301893/blm-066-400-4k-wh-u19-ip65.pdf [71.11 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-blm-2022 -
m/download/13118857/deklaracja-zgodnosci-ue-blm-2022.pdf [396.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PANEL BACKLIGHT MINTAL BLM 40W 4000K 4000LM IP65 60x60 BIAŁY UGR19 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135