Polecane
Cena: |
58,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,01 |
zł netto |
Cena: |
72,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
218 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PLAFONIERA LED PAULA 12W 4000K 1000LM IP44 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 12 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Bursztynowy |
| Długość | 225 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1200 lm |
| Szerokość | 225 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 90 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, wymienne |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-psf704-paula -
m/download/13118898/karta-katalogowa-psf704-paula.pdf [556.49 kB]
PSF704-104 ENERG -
m/download/9934274/psf704-104-energ.pdf [68.82 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-plafoniery-led-psf704-paula -
m/download/13118568/deklaracja-zgodnosci-ue-plafoniery-led-psf704-paula.pdf [363.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLAFONIERA LED PAULA 12W 4000K 1000LM IP44 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135