Polecane
Cena: |
98,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,01 |
zł netto |
Cena: |
120,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OPRAWA DOWNLIGHT LED FALED 2 30W 4000K 3900LM IP44 BIAŁY BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 30 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Długość | 220 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne matowe/satynowe |
| Montaż ścienny | tak |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3900 lm |
| Szerokość | 220 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 100 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Malowanie proszkowe |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 35000 h |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-bemko-dlf2-faled-2 -
m/download/13119028/karta-katalogowa-bemko-dlf2-faled-2.pdf [551.71 kB]
Label_669831_big_color -
m/download/8658043/label-669831-big-color.pdf [68.97 kB]
deklaracja-zgodnosci-dlf2 -
m/download/13117410/deklaracja-zgodnosci-dlf2.pdf [346.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co OPRAWA DOWNLIGHT LED FALED 2 30W 4000K 3900LM IP44 BIAŁY BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135