Oprawa downlight ROUNDA V2LED18W-NW-SR 28933 KANLUX
Oprawa downlight ROUNDA V2LED18W-NW-SR 28933 KANLUX (28933)
10 dni
Stan magazynowy producenta
36 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Oprawa downlight ROUNDA V2LED18W-NW-SR 28933 KANLUX
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 II
Maksymalna moc zestawu 18 W
Stopień ochrony (IP) IP44
Materiał obudowy Aluminium
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Do montażu sufitowego tak
Do montażu wbudowanego tak
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa ochronności II
Kolor obudowy Srebro
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Przekrój przewodu 0.75 mm²
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj okablowania Końcowe
Rodzaj osprzętu Sterownik LED sterowany prądowo
Skuteczność świetlna oprawy 60 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 1080 lm
Średnica wbudowania 208 mm
Średnica zewnętrzna 220 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
Wysokość/głębokość 20 mm
Zawiera źródło światła tak
Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 5 - 25 °C