Oprawa downlight LED 24W ROUNDA V2 LED24W-NW-W 1680lm 4000K biała 28936 KANLUX
Oprawa downlight LED 24W ROUNDA V2 LED24W-NW-W 1680lm 4000K biała 28936 KANLUX (28936)
10 dni
Stan magazynowy producenta
200 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Oprawa downlight LED 24W ROUNDA V2 LED24W-NW-W 1680lm 4000K biała 28936 KANLUX
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 II
Maksymalna moc zestawu 24 W
Stopień ochrony (IP) IP44
Materiał obudowy Aluminium
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Do montażu sufitowego tak
Do montażu wbudowanego tak
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa ochronności II
Kolor obudowy Biały
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Przekrój przewodu 0.75 mm²
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj okablowania Końcowe
Rodzaj osprzętu Sterownik LED sterowany prądowo
Skuteczność świetlna oprawy 70 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 1680 lm
Średnica wbudowania 280 mm
Średnica zewnętrzna 296 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
Wysokość/głębokość 20 mm
Zawiera źródło światła tak
Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 5 - 25 °C
Źródło światła LED, niewymienne
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa downlight LED 24W ROUNDA V2 LED24W-NW-W 1680lm 4000K biała 28936 KANLUX