Polecane
Cena: |
103,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,70 |
zł netto |
Cena: |
127,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Panel LED bez zasilacza BRAVO S 40W6060NW W 4000lm 4000K barwa neutralna 230V IP20 Biały 28010 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 40 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 595 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4000 lm |
| Szerokość | 595 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 11 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
28010 -
m/download/14766380/28010.pdf [761.73 kB]
Atest_PZH BRAVO P_PU_S_SU_JPG -
m/download/13161456/atest-pzh-bravo-p-pu-s-su-jpg.pdf [894.84 kB]
CE_856 BRAVO PU_SU- DRIVER v5_PL -
m/download/13165144/ce-856-bravo-pu-su-driver-v5-pl.pdf [886.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED bez zasilacza BRAVO S 40W6060NW W 4000lm 4000K barwa neutralna 230V IP20 Biały 28010 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135