Polecane
Cena: |
24,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,85 |
zł netto |
Cena: |
30,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
103 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa schodowa LED SABIK MINI barwa ciepła 12V 23109 KANLUX
Oryginalna oprawa dekoracyjna LED emitująca ciepłe światło. Nowoczesny design połączony z atrakcyjnym efektem świecenia to doskonały pomysł na podświetlenie schodów i korytarzy lub na zaakcentowanie wystroju pomieszczeń.
Unikatowa konstrukcja oprawy zapewnia równomierną emisję światła. Oprawa do prawidłowego działania wymaga zasilacza, np. DRIFT LED 0-6W (kod 18040).
Informacje podstawowe
Kolor: stal nierdzewna
Materiał obudowy: stal nierdzewna szlifowana, tworzywo sztuczne
Miejsce zastosowania: wewnątrz
Waga i wymiary
Wysokość [mm]: 75
Szerokość [mm]: 23
Długość [mm]: 75
Waga: 56g
Dodatkowe funkcje
Dane techniczne
Parametry techniczne: Oprawa schodowa LED SABIK MINI barwa ciepła 12V 23109 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 0.8 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 75 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Stal szlachetna |
| Materiał klosza | Szkło matowe/satynowe |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 16 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 13 lm |
| Szerokość | 23 mm |
| Średnica wbudowania | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
23109 -
m/download/14765014/23109.pdf [506.23 kB]
CE_547 SOLA_TERRA_APUS_SABIK_LINAR_LIRIA_ORID_SEORA LED v4_PL -
m/download/13163880/ce-547-sola-terra-apus-sabik-linar-liria-orid-seora-led-v4-pl.pdf [854.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa schodowa LED SABIK MINI barwa ciepła 12V 23109 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135