Polecane
Cena: |
30,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,33 |
zł netto |
Cena: |
37,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PLAFONIERA TAZAN Z CZUJ. PODCZER. 2X40W E27 IP20 FI-40 SZKŁO+STAL+PLASTIK C38-ST75-240G-PIR BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 80 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Materiał klosza | Szkło mleczne |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Oprawka | E27 |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 295 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 110 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | Inne |
Pliki do pobrania
deklaracja_zgodnosci_st75_st78.pdf [2022-03-18 14:08, 814.11 kB]
karta_etim_c38_st75.pdf [2022-03-18 14:08, 236.40 kB]
karta_katalogowa_st75_st78_tazan_bemko.pdf [2022-03-18 14:08, 238.73 kB]
manual_st75_240g_pir.pdf [2022-03-18 14:08, 36.18 MB]
karta-katalogowa-st75-st78-tazan-bemko -
m/download/13117323/karta-katalogowa-st75-st78-tazan-bemko.pdf [238.73 kB]
deklaracja-zgodnosci-st75-st78 -
m/download/13117324/deklaracja-zgodnosci-st75-st78.pdf [814.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLAFONIERA TAZAN Z CZUJ. PODCZER. 2X40W E27 IP20 FI-40 SZKŁO+STAL+PLASTIK C38-ST75-240G-PIR BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135