Polecane
Cena: |
107,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,64 |
zł netto |
Cena: |
132,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RC065B LED32S/840 PSU W60L60 NOC produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: RC065B LED32S/840 PSU W60L60 NOC produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 42 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 597 mm |
| Długość wbudowania | 600 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Brak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3200 lm |
| Szerokość | 597 mm |
| Szerokość wbudowania | 600 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Temperatura otoczenia | 10 - 40 °C |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 650°C - 30 s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość | 43.5 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 250 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
cc5d0f22-47b1-45d1-85da-a716008c3990_96 -
m/download/21189539/cc5d0f22-47b1-45d1-85da-a716008c3990-96.gif [98.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co RC065B LED32S/840 PSU W60L60 NOC produkt wycofany PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135