Polecane
Cena: |
398,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
398,56 |
zł netto |
Cena: |
490,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
490,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa przemysłowa HighBay 200W 2000lm IP65 IK06 szeroki rozsył PILA BY007P LED200S/840 4000K PSU WB produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Oprawa przemysłowa HighBay 200W 2000lm IP65 IK06 szeroki rozsył PILA BY007P LED200S/840 4000K PSU WB produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 200 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 65 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do lamp o mocy | 200 - 200 W |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Do oświetlenia dodatkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kuloodporny | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 10 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 11 |
| Materiał odbłyśnika | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 1000 - 1000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 50 - 50 mA |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka refrakcyjna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 lm/W |
| Sposób montażu | Wiszący |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 20000 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica zewnętrzna | 320 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Inne |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 65 % |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 15 |
| Współczynnik mocy | 0.95 |
| Wysokość/głębokość | 102 mm |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
2b95e054964f42119724ad1800a3cab5 -
m/download/17567930/2b95e054964f42119724ad1800a3cab5.webp [46.88 kB]
e9270a7dfd2040bab35ead9c006710ab -
m/download/17567932/e9270a7dfd2040bab35ead9c006710ab.pdf [3.06 MB]
by007p led200s 840 psu wb -
m/download/17567931/by007p-led200s-840-psu-wb.ies [18.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa przemysłowa HighBay 200W 2000lm IP65 IK06 szeroki rozsył PILA BY007P LED200S/840 4000K PSU WB produkt wycofany PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135