Polecane
Cena: |
147,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
147,22 |
zł netto |
Cena: |
181,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
181,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED biały. z czujnikiem 14 V DC 064 W białe zimne 5900 K czarny !Wymagany zasilacz 14V DOSC14A.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Oprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V |
| Kolor | czarny mat |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 14V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000481 Oprawa oświetleniowa ewakuacyjna (orientacyjna) |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 52mm |
| Głębokość wbudowania | 33mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787870850 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.8cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.109kg |
| EAN13 opak. | 5902787870850 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| P | 0.78W |
| Temp. barw. | 5900° K |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED biały. z czujnikiem 14 V DC 064 W białe zimne 5900 K czarny !Wymagany zasilacz 14V DOSC14A.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
9495,DOSC14A.01_49 -
m/download/23630866/9495-dosc14a-01-49.pdf [50.79 kB]
M171v08 - instrukcja do .OS14_.OS..14_.OSC14_.OSC..14 - Oświetlenie schodów -
m/download/23750695/m171v08-instrukcja-do-os14-os-14-osc14-osc-14-oswietlenie-schodow.pdf [2.03 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED biały. z czujnikiem 14 V DC 064 W białe zimne 5900 K czarny !Wymagany zasilacz 14V DOSC14A.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135