Polecane
Cena: |
329,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
329,73 |
zł netto |
Cena: |
405,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
405,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ALLDAY 830 43,5W 230V 110st Black ALD2PRO60830OPB WOJP01002 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 1140 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | Inne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2800 lm |
| Szerokość | 37 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18680186/karta-katalogowa-en.pdf [993.56 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18680187/karta-katalogowa-de.pdf [992.18 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18680188/karta-katalogowa-pl.pdf [991.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co ALLDAY 830 43,5W 230V 110st Black ALD2PRO60830OPB WOJP01002 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135