Oprawa liniowa LORIEN 120CM 23W 2650LM 4000K neutralna biel CZARNA C26-LOR-23BL-4K BEMKO BEMKO
Oprawa liniowa LORIEN 120CM 23W 2650LM 4000K neutralna biel CZARNA C26-LOR-23BL-4K BEMKO BEMKO (C26-LOR-23BL-4K)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: C26-LOR-23BL-4K
  • Kod kreskowy EAN: 5900280984371
  • Indeks/kod produktu: 1969071
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Oprawa liniowa
10 dni
Stan magazynowy producenta
7 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 23W 2650LM 4000K neutralna biel CZARNA C26-LOR-23BL-4K BEMKO BEMKO
Dane mechaniczne
  • Materiał: Stop aluminium, tworzywo sztuczne
Dane elektryczne
  • Moc w trybie włączenia (Pon): 23W
  • Napięcie znamionowe Un: 230V~ 50Hz
Dane świetlne
  • Barwa światła: 4000K
  • Kąt rozsyłu: 96°
  • Strumień świetlny: 2650lm
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI): CRI>80
Dane montażowe
  • Długość : 1200mm
  • Szerokość: 60mm
  • Wysokość: 35mm
Certyfikaty i oznaczenia
  • Klasa ochronności: I
  • Stopień ochrony (IK): IK04
  • Stopień szczelności: IP20
Inne
  • Montaż Natynkowy/zwieszany, rozstaw uchwytów: regulowany
  • Temperatura pracy: +5°C ÷ +35°C
  • Trwałość L70B50: 50000h
  • Nie współpracuje ze ściemniaczem
  • Nie współpracuje z łącznikami schodowymi i krzyżowymi.
Parametry techniczne: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 23W 2650LM 4000K neutralna biel CZARNA C26-LOR-23BL-4K BEMKO BEMKO
Parametr Wartość
Bezpieczeństwo towaru Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa liniowa LORIEN 120CM 23W 2650LM 4000K neutralna biel CZARNA C26-LOR-23BL-4K BEMKO BEMKO