Polecane
Cena: |
47,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,74 |
zł netto |
Cena: |
58,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa LED LINEAR COMPACT SWITCH 300 4 W 4000 K 4058075106093 LEDVANCE
Lampa LED model LINEAR COMPACT SWITCH 300 renomowanej marki oświetleniowej LEDVANCE to nowoczesne źródło światła, które odznacza się bardzo niskim poborem energii 4W, strumieniem świetlnym 450lm oraz neutralną barwą światła 4000K. Lampa LED jest nowoczesną i energooszczędną alternatywą dla tradycyjnych opraw świetlówkowych. Listwa COMP SWITCH przeznaczona jest do instalacji samodzielnej lub jako element linii świetlnych. Łącznie możliwe podłączenie jest aż 10 opraw jednocześnie. Lampa o wysokiej skuteczności świetlnej 110 lm/w i kącie rozsyłu światła 140°. W obudowie zamontowany został wygodny przełącznik, dzięki czemu możemy wgodnie włączać i wyłączać lampę.
Parametry techniczne: Oprawa LED LINEAR COMPACT SWITCH 300 4 W 4000 K 4058075106093 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 4 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 450 - 450 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 40000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 313 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 0 - 03 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 0.03 - 0.03 mA |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Skuteczność świetlna oprawy | 110 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 450 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 28 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 36 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
asset-4245892 -
m/download/23049693/asset-4245892.pdf [293.12 kB]
asset-4013529 -
m/download/23049694/asset-4013529.pdf [1.12 MB]
asset-13208627 -
m/download/23049695/asset-13208627.pdf [606.23 kB]
asset-13179071 -
m/download/23049692/asset-13179071.pdf [2.22 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa LED LINEAR COMPACT SWITCH 300 4 W 4000 K 4058075106093 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135