Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3900LM 4000K neutralna biel BIAŁA C26-LOR-30WH-4K BEMKO BEMKO
Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3900LM 4000K neutralna biel BIAŁA C26-LOR-30WH-4K BEMKO BEMKO (C26-LOR-30WH-4K)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: C26-LOR-30WH-4K
  • Kod kreskowy EAN: 5900280984401
  • Indeks/kod produktu: 1969077
Stan magazynowy producenta
154 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3900LM 4000K neutralna biel BIAŁA C26-LOR-30WH-4K BEMKO BEMKO
Dane elektryczne
  • Moc w trybie włączenia (Pon): 30W
  • Napięcie znamionowe Un: 230V~ 50Hz
Dane świetlne
  • Barwa światła: 4000K
  • Kąt rozsyłu: 96°
  • Strumień świetlny: 3900lm
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI): CRI>80
Dane montażowe
  • Długość : 1200mm
  • Szerokość: 60mm
  • Wysokość: 35mm
  • Temperatura pracy: +5°C ÷ +35°C
Parametry techniczne: Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3900LM 4000K neutralna biel BIAŁA C26-LOR-30WH-4K BEMKO BEMKO
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa liniowa LORIEN 120CM 30W 3900LM 4000K neutralna biel BIAŁA C26-LOR-30WH-4K BEMKO BEMKO