Polecane
Cena: |
851,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
851,22 |
zł netto |
Cena: |
1047,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 047,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa uliczna LED 120W 230V 6000K 13500lm szara JASPER C82-JAS1-120DG-6K BEMKO BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 120 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 677 mm |
| Długość kabla | 0.2 m |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Szkło mleczne |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka refrakcyjna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rodzaj systemu sterowania | Brak |
| Skuteczność świetlna oprawy | 130 lm/W |
| Sposób montażu | Inne |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 15600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 304 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wysokość/głębokość | 183 mm |
| Z kablem podłączeniowym | tak |
| Z pilotem | nie |
| Z programowalnym sterownikiem oświetlenia | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -40 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
dane_fotometryczne_jas1_120dg_6k.ldt [2022-03-18 14:09, 3.69 kB]
deklaracja_zgodnosci_jas1.pdf [2022-03-18 14:09, 410.95 kB]
karta_katalogowa_jas1_jasper_bemko.pdf [2022-03-18 14:09, 563.91 kB]
karta_katalogowa_luxmena_jas1_jasper.pdf [2022-03-18 14:09, 1.17 MB]
manual_jas1.pdf [2022-03-18 14:09, 849.54 kB]
karta-katalogowa-luxmena-jas1-jasper -
m/download/13117479/karta-katalogowa-luxmena-jas1-jasper.pdf [1.17 MB]
Label_574578_big_color -
m/download/8658200/label-574578-big-color.pdf [70.53 kB]
deklaracja-zgodnosci-jas1 -
m/download/13117480/deklaracja-zgodnosci-jas1.pdf [410.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa uliczna LED 120W 230V 6000K 13500lm szara JASPER C82-JAS1-120DG-6K BEMKO BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135