NAŚWIETLACZ LED SMD KASTEL 10W 4000K 800LM IP65 CZARNY C64-LFK-010BL-4K BEMKO
NAŚWIETLACZ LED SMD KASTEL 10W 4000K 800LM IP65 CZARNY C64-LFK-010BL-4K BEMKO (S-C64-LFK-010BL-4K)
10 dni
Stan magazynowy producenta
372 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: NAŚWIETLACZ LED SMD KASTEL 10W 4000K 800LM IP65 CZARNY C64-LFK-010BL-4K BEMKO
Charakterystyka:
  • Barwa światła: 4000K
  • Strumień świetlny: 800lm
  • Materiał: stop aluminium, szkło hartowane
  • Stopień szczelności (IP): IP65
  • Temperatura pracy: -15 / + 35 st.
  • Moc: 10W
Parametry techniczne: NAŚWIETLACZ LED SMD KASTEL 10W 4000K 800LM IP65 CZARNY C64-LFK-010BL-4K BEMKO
Parametr Wartość
Szerokość [mm] 106 mm
Stopień ochrony (IP) IP65
Materiał obudowy Aluminium
Zabezpieczenie powierzchni Malowanie proszkowe
Odporność udarowa IK08
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania Tak
Bezpieczeństwo towaru Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu
Długość [mm] 78 mm
Do montażu na zaciski Nie
Do montażu natynkowego Tak
Do montażu sufitowego Tak
Do montażu wbudowanego Nie
Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego Nie
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła A++, A+, A (LED)
Klasa ochronności I
Klasa przeciwpożarowa „D” Nie
Kolor obudowy Czarny
Liczba źródeł światła 1
Materiał klosza Szkło przezroczyste
Moc zestawu [W] 10 W
Montaż do podłoża Tak
Montaż na szynie prądowej Nie
Montaż na trawersie Nie
Odbłyśnik Biały
Podział światła Symetryczny
Powierzchnia szczotkowana Nie
Przekrój przewodu 1 mm2
Przystosowane do zawieszenia Nie
Regulacja Uchylny
Rodzaj dyfuzora światła Reflektor/odbłyśnik
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj okablowania Końcowe
Rozsył światła Bezpośredni
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 70-79
Współczynnik mocy 0.9
Wysokość/głębokość [mm] 28 mm
Z czujnikiem ruchu Nie
Z czujnikiem światła Nie
Zawiera źródło światła Tak
Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 -15 °C
Źródło światła LED, niewymienne
Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25 °C 25000 h
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co NAŚWIETLACZ LED SMD KASTEL 10W 4000K 800LM IP65 CZARNY C64-LFK-010BL-4K BEMKO