Polecane
Cena: |
50,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,71 |
zł netto |
Cena: |
62,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED 30W 2650lm IP65 BIAŁY NOCTIS LUX biały neutralny Spectrum SLI029022NW
Najcieńszy naświetlacz LED doskonały do oświetlenia podjazdów, posesji, parkingów, budynków czy fasad.
Parametry techniczne: Naświetlacz LED 30W 2650lm IP65 BIAŁY NOCTIS LUX biały neutralny Spectrum SLI029022NW
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Barwa światła | Biały |
| Długość kabla | 0.2 m |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Oprawka | Inne |
| Regulowany układ optyczny | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rodzaj systemu sterowania | Brak |
| Sposób montażu | Inne |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2650 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | tak |
| Temperatura barwowa | 3600 - 4200 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z kablem podłączeniowym | tak |
| Z pilotem | tak |
| Z programowalnym sterownikiem oświetlenia | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz LED 30W 2650lm IP65 BIAŁY NOCTIS LUX biały neutralny Spectrum SLI029022NW
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135