Polecane
Cena: |
252,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
252,01 |
zł netto |
Cena: |
309,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
309,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
223 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OPRAWA ULICZNA LED JAGER 50W 6000K 6600lm IP66 SZARA BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 50 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 513 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Sposób montażu | Od góry/z boku |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 6600 lm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wysokość/głębokość | 85 mm |
| Z pilotem | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -40 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-luxmena-jag-jager -
m/download/13117451/karta-katalogowa-luxmena-jag-jager.pdf [1.16 MB]
Label_635321_big_color -
m/download/8658165/label-635321-big-color.pdf [69.64 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-oprawy-uliczne-jager -
m/download/13117452/deklaracja-zgodnosci-ue-oprawy-uliczne-jager.pdf [481.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co OPRAWA ULICZNA LED JAGER 50W 6000K 6600lm IP66 SZARA BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135