Polecane
Cena: |
73,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,90 |
zł netto |
Cena: |
90,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
788 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa ścienna ZEW EL-235J-GR GU10 IP44 Szary 22442 KANLUX
Oprawy Kanlux ZEW doskonale nadają się do oświetlania elewacji budynków różnego typu, a dzięki strumieniowi światła, który skierowany jest zarówno w górę jak i w dół, kreślą one na elewacji piękne, dekoracyjne akcenty świetlne. Wysoka klasa szczelności IP44 sprawia, że oprawy można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych.
DANE OGÓLNE:
DANE TECHNICZNE:
Parametry techniczne: Oprawa ścienna ZEW EL-235J-GR GU10 IP44 Szary 22442 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 110 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 35 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 65 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 235 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
Pliki do pobrania
22442 -
m/download/14764949/22442.pdf [623.85 kB]
CE_512 ZEW EL-235 v2_PL -
m/download/13163820/ce-512-zew-el-235-v2-pl.pdf [762.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ścienna ZEW EL-235J-GR GU10 IP44 Szary 22442 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135