Polecane
Cena: |
71,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,68 |
zł netto |
Cena: |
88,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa Madara mini baza 3xGU10 kinkiet prostokąt czarna SLIP003015 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | gu10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | 445x50x165 [mm] |
| Waga | 0.81 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | wew |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_SLIP003015 -
m/download/18666769/slip003015.pdf [1.47 MB]
MADARA_MINI_GU10_SLIP003015 -
m/download/18666781/madara-mini-gu10-slip003015.pdf [1.47 MB]
MADARA_MINI_GU10_x3_baza_na_wymienne_rdo_wiata_gu10_SLIP003015 -
m/download/18666793/madara-mini-gu10-x3-baza-na-wymienne-rdo-wiata-gu10-slip003015.pdf [1.47 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16728226/karta-katalogowa-en.pdf [1.50 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16728227/karta-katalogowa-de.pdf [1.50 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16728228/karta-katalogowa-pl.pdf [1.50 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa Madara mini baza 3xGU10 kinkiet prostokąt czarna SLIP003015 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135