Polecane
Cena: |
27,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,93 |
zł netto |
Cena: |
34,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
45 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa natynkowa CHLOE MINI GU10 250V IP20 70x100mm biały środek złoty okrągła SLIP005015 Spectrum Led
ZDJĘCIA POGLĄDOWE, OFERUJEMY OPRAWĘ Z BIAŁĄ OBWÓDKĄ
*GU10. Oprawa bez źródła światła.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 70x100 [mm] |
| Waga | 0.2 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Oprawa natynkowa CHLOE MINI GU10 250V IP20 70x100mm biały środek złoty okrągła SLIP005015 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
instrukcja_obslugi_slip005015.pdf [2022-07-25 09:27, 981.42 kB]
karta_katalogowa_slip005015.pdf [2022-07-25 09:27, 1.23 MB]
slip005015_deklaracja_376668.pdf [2022-07-25 09:27, 125.33 kB]
_SLIP005015 -
m/download/18658792/slip005015.pdf [1.68 MB]
CHLOE_GU10_SLIP005015 -
m/download/18658793/chloe-gu10-slip005015.pdf [1.68 MB]
CHLOE_MINI_GU10_natynkowa_na_wymienne_rdo_wiata_GU10_SLIP005015 -
m/download/18658794/chloe-mini-gu10-natynkowa-na-wymienne-rdo-wiata-gu10-slip005015.pdf [1.68 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa natynkowa CHLOE MINI GU10 250V IP20 70x100mm biały środek złoty okrągła SLIP005015 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135