Polecane
Cena: |
17,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,07 |
zł netto |
Cena: |
20,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
20 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa punktowa Chloe mini ring natynkowa GU10 IP20 biały nieruchoma SLIP005043 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Kąt rozsyłu światła | n/a ° |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.14 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | WEW |
Pliki do pobrania
_SLIP005043 -
m/download/18657966/slip005043.pdf [1.41 MB]
CHLOE_GU10_SLIP005043 -
m/download/18657967/chloe-gu10-slip005043.pdf [1.41 MB]
CHLOE_MINI_RING_natynkowa_na_wymienne_rdo_wiata_GU10_SLIP005043 -
m/download/18657968/chloe-mini-ring-natynkowa-na-wymienne-rdo-wiata-gu10-slip005043.pdf [1.40 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampa punktowa Chloe mini ring natynkowa GU10 IP20 biały nieruchoma SLIP005043 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135