Polecane
Cena: |
113,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,87 |
zł netto |
Cena: |
140,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
140,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DR-SUP-30 220-240 24 LEDV OSPRZĘT DO MODUŁÓW LED LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Sprawność | 85 % |
| Trwałość sterownika | 60000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 178 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Moc wyjściowa | 30 - 30 W |
| Model | Statyczny |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Pobór mocy | 30.00 W |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Szerokość | 43 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura otoczenia | -20 - 50 °C |
| Wysokość | 30 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zasilany prądem stałym | nie |
Pliki do pobrania
asset-13097115 -
m/download/23057376/asset-13097115.pdf [157.81 kB]
asset-13073981 -
m/download/23057375/asset-13073981.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co DR-SUP-30 220-240 24 LEDV OSPRZĘT DO MODUŁÓW LED LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135