Polecane
Cena: |
137,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,76 |
zł netto |
Cena: |
169,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 GO Sterownik przyciskowy oświetleniowy - 1 wyjście 16A sterowany smartfonem [WiFi] 230V czarny DEW1W.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 54 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik przyciskowy oświetleniowy, SWITCH, [Wi-Fi] |
| Kolor | czarny mat |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC002924 Sterownik oświetleniowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787875107 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| EAN13 opak. | 5902787875107 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, μWiFi |
| Rodz, tansmisji | Dwukierunkowa, Szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| Kompatybilne urządzenia i systemy | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Max obciążenie | 16 A |
| Sterowanie z aplikacji | wBox Lite, wBox by blebox.eu |
| Max moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Opis serii
Pliki do pobrania
K-S_293B_2023_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/18575637/k-s-293b-2023-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [2.45 MB]
Simon_54_GO_mini_katalog -
m/download/18575638/simon-54-go-mini-katalog.pdf [335.74 kB]
M247v00 - DEW1W - Simon 54 GO Switch -
m/download/18575639/m247v00-dew1w-simon-54-go-switch.pdf [5.34 MB]
Simon 54 GO Switch -
m/download/18575640/simon-54-go-switch.pdf [469.38 kB]
Simon GO - przykładowe komendy API _v3 -
m/download/23479327/simon-go-przykladowe-komendy-api-v3.pdf [126.17 kB]
K-S_293C_2024_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/20415085/k-s-293c-2024-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [1.28 MB]
Simon GO - przykładowe komendy API -
m/download/20189597/simon-go-przykladowe-komendy-api.pdf [120.50 kB]
K-S_293D_2026_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/23751083/k-s-293d-2026-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [501.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 GO Sterownik przyciskowy oświetleniowy - 1 wyjście 16A sterowany smartfonem [WiFi] 230V czarny DEW1W.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135