Polecane
Cena: |
77,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,65 |
zł netto |
Cena: |
95,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Czujnik zmierzchowy do zabudowy do EEN100/EEN101/EGN100/EGN200/EGN400 EEN002 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3098631/0/hager_EEN002_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Czujnik zmierzchowy do zabudowy do EEN100/EEN101/EGN100/EGN200/EGN400 EEN002 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Obsługa protokołu ZigBee | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 90 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik światła |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Pobór mocy | 0.3 VA |
| Rodzaj sterowania | Inne |
| Rodzaj źródła zasilania | AC |
| Szerokość | 40 mm |
| Średnica | 20 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_een002_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:49, 229.95 kB]
PDS_EEN002_3301_pl-PL -
m/download/23405129/pds-een002-3301-pl-pl.pdf [177.62 kB]
ID1_EEN10X_6LE000950A -
m/download/23405130/id1-een10x-6le000950a.pdf [1.73 MB]
rohs_declaration_EEN002_en-GB -
m/download/23405132/rohs-declaration-een002-en-gb.pdf [42.08 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_154_CT_2023_V1_0 -
m/download/23405133/hager-deklaracja-ce-154-ct-2023-v1-0.pdf [184.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik zmierzchowy do zabudowy do EEN100/EEN101/EGN100/EGN200/EGN400 EEN002 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135