Polecane
Cena: |
590,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
590,24 |
zł netto |
Cena: |
726,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
726,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Czujnik ruchu 220/360 stopni wersja rozszerzona Comfort IP55 antracyt EE871 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790605/0/hager_EE871_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Czujnik ruchu 220/360 stopni wersja rozszerzona Comfort IP55 antracyt EE871 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kąt detekcji w poziomie | 220 - 220 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 30 min |
| Maksymalny prąd załączania | 16 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 10 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 16 m |
| Minimalny czas załączenia | 5 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 4 m |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w poziomie | 360 - 360 ° |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość wbudowania | 0 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kąt skanowania | 220 ° |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | tak |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 91 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wysokość | 139 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
hager_ee871_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:58, 244.19 kB]
PDS_EE871_3301_pl-PL -
m/download/23394272/pds-ee871-3301-pl-pl.pdf [560.98 kB]
ID1_6LE002876A_EE85X_WEB -
m/download/23394273/id1-6le002876a-ee85x-web.pdf [1.77 MB]
rohs_declaration_EE871_en-GB -
m/download/23394275/rohs-declaration-ee871-en-gb.pdf [42.17 kB]
EUDOC_0025.06-2022 -
m/download/23394276/eudoc-0025-06-2022.pdf [154.33 kB]
PEP_HAGE-01330-V01.01-EN -
m/download/23394277/pep-hage-01330-v01-01-en.pdf [390.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik ruchu 220/360 stopni wersja rozszerzona Comfort IP55 antracyt EE871 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135