Polecane
Cena: |
39,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,20 |
zł netto |
Cena: |
48,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CZUJNIK MIKROFALOWY 1200W 360* IP20 PROSTOKĄTNY BIAŁY Z SONDĄ BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 180 - 360 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 12 min |
| Maksymalny zasięg na wprost | 15 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 56 mm |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Biały |
| Maks. moc przełączana LED | 300 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 1200 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Montaż ścienny | tak |
| Rodzaj czujnika | Wysokiej częstotliwości |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 23 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 40 mm |
| Zakres temperatury | -20 - 40 °C |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-ses-kzq-bemko -
m/download/13119291/karta-katalogowa-ses-kzq-bemko.pdf [1.28 MB]
deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv -
m/download/13118766/deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv.pdf [331.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co CZUJNIK MIKROFALOWY 1200W 360* IP20 PROSTOKĄTNY BIAŁY Z SONDĄ BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135