Polecane
Cena: |
2149,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 149,28 |
zł netto |
Cena: |
2643,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 643,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LS VAL-1400 865 50 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Maksymalna moc zestawu | 60 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 15 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Barwa światła | Inne |
| Długość | 50000.00 mm |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła na metr | 70 |
| Moc lampy na metr | 13.2 W |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Skuteczność świetlna oprawy | 106 lm/W |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Strumień świetlny na metr | 1400 lm |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 1.5 mm |
| Z końcówką | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Z zestawem połączeniowym | nie |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 20000 h |
Pliki do pobrania
asset-13064769 -
m/download/23056323/asset-13064769.pdf [213.89 kB]
asset-13084976 -
m/download/23056322/asset-13084976.pdf [3.00 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135