Polecane
Cena: |
1750,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 750,00 |
zł netto |
Cena: |
2152,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 152,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: siłownik przepustnicy sprężyna powrotna 10 Nm sterowanie on/off zasilanie 24/230 VAC MD10SR-T SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Regulacja włącz/wyłącz | tak |
| Rodzaj transmisji | Magnetyczny |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Automatyczne rozpoznanie skoku | nie |
| Beznapięciowe sprzężenie zwrotne | nie |
| Beznapięciowo zamknięty | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Czas cyklu pracy | 75 s |
| Długość kabla przyłączeniowego | 1 m |
| Do armatury wentylacyjnej | tak |
| Do zaworów | nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95 % |
| Głębokość | 93 mm |
| Maks. kąt obrotu | 95 ° |
| Maks. zużycie energii elektrycznej | 9.5 VA |
| Model | Obrotowy |
| Moment | 10 Nm |
| Napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
| Obsługa ręczna | tak |
| Opcjonalne styki pomocnicze | nie |
| Regulacja modulacyjna | tak |
| Regulacja z podziałem zakresu | nie |
| Regulowany obszar roboczy | tak |
| Regulowany system sygnalizacyjny pozycji | tak |
| Rodzaj funkcji bezpieczeństwa | Sprężyna |
| Rodzaj przekazania napędu | Magnetyczny |
| Rodzaj złącza do zaworu | Brak |
| Samoregulowana długość skoku | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Styki pomocnicze | tak |
| Styki przyłączeniowe | Brak |
| Sygnał sterujący | Dwupunktowy |
| System sygnalizacyjny pozycji | 2-10 V |
| Szerokość | 130 mm |
| Temperatura otoczenia | -30 - 50 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 105 mm |
| Z funkcją bezpieczeństwa | nie |
| Z kołnierzem górnym do bezpośredniego montażu wg ISO 5211 | nie |
| Z mechanicznym wskaźnikiem pozycji | tak |
| Zużycie energii w trybie pracy | 6 W |
Pliki do pobrania
MD10SR-T_document -
m/download/17951178/md10sr-t-document.pdf [85.02 kB]
02-00070 -
m/download/17815046/02-00070.pdf [839.83 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005622/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
943-0346-0 - CE declaration MD10 SR -
m/download/17815045/943-0346-0-ce-declaration-md10-sr.pdf [181.47 kB]
ENVPEP120603EN -
m/download/17815043/envpep120603en.pdf [228.84 kB]
ENVEOLI120602EN -
m/download/17815044/enveoli120602en.pdf [145.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135