Polecane
Cena: |
1425,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 425,00 |
zł netto |
Cena: |
1752,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 752,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MD20A-24 siłownik przepustnicy 20 Nm sterowanie 0-10V zasilanie 24 VAC sygnał zwrotny 2-10V 8751029000 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Regulacja włącz/wyłącz | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Automatyczne rozpoznanie skoku | nie |
| Beznapięciowe sprzężenie zwrotne | nie |
| Beznapięciowo zamknięty | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Czas cyklu pracy | 150 s |
| Długość kabla przyłączeniowego | 1 m |
| Do armatury wentylacyjnej | nie |
| Do zaworów | tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95 % |
| Maks. kąt obrotu | 90 ° |
| Maks. zużycie energii elektrycznej | 4 VA |
| Model | Obrotowy |
| Moment | 20 Nm |
| Napięcie zasilania | 24 V AC |
| Obsługa ręczna | tak |
| Opcjonalne styki pomocnicze | tak |
| Regulacja modulacyjna | tak |
| Regulacja z podziałem zakresu | nie |
| Regulowany obszar roboczy | tak |
| Regulowany system sygnalizacyjny pozycji | tak |
| Rodzaj funkcji bezpieczeństwa | Inne |
| Rodzaj złącza do zaworu | Brak |
| Stopień ochrony (NEMA) | 3 |
| Styki pomocnicze | tak |
| Styki przyłączeniowe | Brak |
| Sygnał sterujący | 0-10 V |
| System sygnalizacyjny pozycji | Brak |
| Szerokość | 130 mm |
| Temperatura otoczenia | -30 - 50 °C |
| Tryb pracy funkcji bezpieczeństwa | Inne |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 77 mm |
| Z funkcją bezpieczeństwa | tak |
| Z kołnierzem górnym do bezpośredniego montażu wg ISO 5211 | nie |
| Z mechanicznym wskaźnikiem pozycji | tak |
| Zużycie energii w trybie pracy | 2 W |
Pliki do pobrania
8751029000_document -
m/download/17951206/8751029000-document.pdf [89.83 kB]
MD20-Modulating-Damper-Actuator-0FL-4321-000 -
m/download/17815121/md20-modulating-damper-actuator-0fl-4321-000.pdf [474.48 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990973/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP120603EN -
m/download/17815119/envpep120603en.pdf [228.84 kB]
ENVEOLI120602EN -
m/download/17815120/enveoli120602en.pdf [145.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135