Polecane
Cena: |
20,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,61 |
zł netto |
Cena: |
25,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Gwiazda papierowa z brokatem choinkowa biała E14 IP20 EMOS
| produkt | gwiazda |
|---|---|
| barwa światła | nie dotyczy |
| wymiary | 60 cm |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| timer | nie |
|---|---|
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | sieć |
| źródło światła | E14 |
| ilość LED | nie dotyczy |
| długość przewodu | 3,2 m |
| kolor przewodów | biały |
| moc | nie dotyczy |
| napięcie wejściowe | 230 V AC |
| napięcie wyjściowe | nie dotyczy |
| stopień ochrony | IP20 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | papier |
Pliki do pobrania
1550005009_21_dcaz08.pdf [2022-12-05 11:26, 367.43 kB]
1550005009_31_dcaz08_00_01.pdf [2022-12-05 11:26, 145.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gwiazda papierowa z brokatem choinkowa biała E14 IP20 EMOS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135