Polecane
Cena: |
60,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,50 |
zł netto |
Cena: |
74,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Choinka ceramiczna dekoracje 4 LED 33,5 cm 2x AA ciepła biel IP20 EMOS
| produkt | choinka |
|---|---|
| barwa światła | ciepła biel |
| wymiary | 17 × 17 × 33,5 cm |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| timer | nie |
|---|---|
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | baterie 2× AA (brak w zestawie) |
| źródło światła | LED |
| ilość LED | 4 |
| długość przewodu | nie dotyczy |
| kolor przewodów | nie dotyczy |
| moc | 0,4 W |
| napięcie wejściowe | nie dotyczy |
| napięcie wyjściowe | 3 V DC |
| stopień ochrony | IP20 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | ceramika |
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | DCLW31 |
| Kod produktu | 1550000158 |
| EAN | 8592920135129 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
Produkty z tej samej kategorii co Choinka ceramiczna dekoracje 4 LED 33,5 cm 2x AA ciepła biel IP20 EMOS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135