Polecane
Cena: |
229,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
229,81 |
zł netto |
Cena: |
282,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
282,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rękawice dla elektryków rozm. 9 120004 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 360 mm |
| Klasa elektryczna zgodnie z EN 60903 | 00 |
| Kolor części wewnętrznej | Czerwony |
| Kolor strony zewnętrznej | Czerwony |
| Krój mankietu | Prosty mankiet |
| Materiał | Inne |
| Rodzaj krawędzi | Cięty |
| Zgodność z EN 60903 | tak |
| Zgodność z IEC 60903 | tak |
| Znamionowe napięcie AC | 500 V |
| Znamionowe napięcie DC | 750 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135