Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 42,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,25 |
zł netto |
Cena: |
11,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt dach. skręcony (zacisk przez śrubę) A = 40 cm oc.ogniowy R.8029 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 120 mm |
| Rozpiętość | 8 - 10 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 120 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt dach. skręcony (zacisk przez śrubę) A = 40 cm oc.ogniowy R.8029 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
617brutto |
|
0 szt |
24h |
|
230 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
176 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1869brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1232brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
76 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6807brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
558 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135