Polecane
Cena: |
661,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
640,40 |
zł netto |
Cena: |
813,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
787,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć Acti9 iPRI do linii sygnałowych A9L16339 SCHNEIDER
Zabezpieczenie sygnału iPRI — 4 bieguny — 0,3A — 48 V. rodzina produktów: iPRI - typ produktu: ochronnik przeciwprzepięciowy - opis skrócony: iPRI - liczba biegunów: 4 linie - rodzaj ochronnika przeciwprzep.: zabezpieczenie sygnału. Zalety: Efektywność na
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć Acti9 iPRI do linii sygnałowych A9L16339 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Całkowita szerokość | 18 mm |
| Częstotliwość graniczna | 0.05 MHz |
| Możliwość odłączenia obwodu sygnalizacyjnego | nie |
| Uziemienie przez | Oddzielny przewód |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 37 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC | 53 V |
| Napięcie znamionowe DC | 48 - 48 V |
| Połączenie 1 | Zacisk śrubowy |
| Poziom ochrony ekran/ziemia | 37 V |
| Poziom ochrony żyła/ekran | 53 V |
| Poziom ochrony żyła/ziemia | 70 V |
| Poziom ochrony żyła/żyła | 70 V |
| Prąd znamionowy | 0.3 A |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Brak |
| Układ kontrolno-odłączający | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 10 kA |
Pliki do pobrania
A9L16339_document -
m/download/17944728/a9l16339-document.pdf [77.97 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992565/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć Acti9 iPRI do linii sygnałowych A9L16339 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135