Polecane
Cena: |
175,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
175,93 |
zł netto |
Cena: |
216,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
216,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lutownica kontaktowa 30 Watt 160150 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna temperatura końcówki lutowniczej | 410 °C |
| Średnica końcówki lutowniczej | 1.5 mm |
| Ciężar | 165 g |
| Kształt końcówki lutowniczej | Skośny |
| Moc znamionowa | 30 W |
| napięcie | 220 V |
| Wersja antystatyczna | nie |
| Wymienna końcówka lutownicza | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135