Polecane
Cena: |
19,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,93 |
zł netto |
Cena: |
24,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Śrubokręt płaski 2 K VDE 3,0x100 101912 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Antymagnetyczne | nie |
| Chwytak śrub | nie |
| Długość klingi | 100 mm |
| Grubość trzpienia | 0.5 mm |
| Izolacja do 1000 V | tak |
| Model | Prosty |
| Model nieiskrzący | nie |
| Model precyzyjny | nie |
| Szerokość trzpienia | 3 mm |
| Wykonanie części chwytnej | Dwa komponenty |
| Z izolacją | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Śrubokręt płaski 2 K VDE 3,0x100 101912 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135