Polecane
Cena: |
9,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,92 |
zł netto |
Cena: |
11,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Przewód uziemiający 120mm TKA904 KONTAKT
| Nazwa produktu/Rodzaj | przewód uziemiający |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436028340 |
| Waga jedn. | 0.007kg |
| EAN13 opak. | 8426436028340 |
| Wys. opak. zbiorczego | 1cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 12cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 8cm |
| Klasa ETIM | EC000839 Przewód uziemiający |
| Długość produktu | 12cm |
| Zastosowanie | do kanałów aluminiowych |
Parametry techniczne: Simon Connect Przewód uziemiający 120mm TKA904 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | TSC-TKA904 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
6473,TKA904 -
m/download/23627920/6473-tka904.pdf [32.61 kB]
2017_UES0131 -
m/download/23644740/2017-ues0131.pdf [699.59 kB]
CABLOPLUS PVC I ALU -
m/download/23654497/cabloplus-pvc-i-alu.pdf [784.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135