Polecane
Cena: |
186,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
186,01 |
zł netto |
Cena: |
228,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
228,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
204 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB (typ A, 2,1A), INOX OR-AE-1381 ORNO
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, połączonych z ładowarką USB w obudowie chowanej w blat. Urządzenie przeznaczone do montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych. Wyposażone w przewód o długości 1,5 m. Precyzyjny mechanizm automatycznie wysuwa panel z gniazdami po naciśnięciu obudowy. Do zamontowania urządzenia w blacie stołu potrzebny jest jedynie otwór o średnicy zaledwie 10 cm, a głębokość zabudowy to tylko 10 cm. Tworzywo sztuczne + stal nierdzewna.
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Max. obciążenie: | 3680W |
| Ilość gniazd sieciowych: | 3 |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Ładowarka USB: | tak |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,4A |
| Ilość portów USB: | 2 |
| Długość przewodu: | 1,5 m |
| Materiał: | tworzywo sztuczne + stal nierdzewna INOX |
| Montaż: | wpuszczane w blat |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]): | Ø115 / 159,4 |
| Wymiary otworu montażowego ([mm]): | Ø100 |
Parametry techniczne: Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB (typ A, 2,1A), INOX OR-AE-1381 ORNO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
or-ae-1381_product_sheet_1901 -
m/download/21813824/or-ae-1381-product-sheet-1901.pdf [1.94 MB]
OR-AE-1381,1381GS_manual_EN-PL-DE-FR-RU -
m/download/21813825/or-ae-1381-1381gs-manual-en-pl-de-fr-ru.pdf [572.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB (typ A, 2,1A), INOX OR-AE-1381 ORNO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135