10 dni
Stan magazynowy producenta
5 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
SeriaSimon 480
Nazwa produktu/Rodzajmediaport Indesk: 2x250V typ E+ładowarka USB A-C
Koloraluminium, czarny
Napięcie znamionowe250V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskukabel
Stopień ochrony IPIP20
Uwagiwymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm
Rodzaj materiałuanodyzowane aluminium, bezhalogenowe, poliwęglan
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób mocowaniawewnętrzne wsporniki montażowe
Wysokość produktu61mm
Szerokość produktu55mm
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe8421053296028
Klasa ETIMEC002759 Listwa zasilająca biurkowa
Ilość modułów K453× K45
Długość produktu204mm
Zastosowaniedo biur, do recepcji/poczekalni, do sal konferencyjnych
Parametr Wartość
Kolor Czarny
Napięcie znamionowe 250 V