Polecane
Cena: |
136,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,03 |
zł netto |
Cena: |
167,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
167,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Uchwyt Ofiblok Line do KFC104/... i KFC134/… 4xK45 chrom KSF134/8 KONTAKT
| Seria | OFIBLOK LINE |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka do montażu w zabudowie meblowej |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | metal |
| Wysokość produktu | 58mm |
| Szerokość produktu | 76mm |
| Głębokość wbudowania | 58mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436065239 |
| EAN13 opak. | 8426436065239 |
| Klasa ETIM | EC002759 Listwa zasilająca biurkowa |
| Sposób montażu | do wbudowania w podłoże;przy pomocy uchwytów;przykrecany |
| Wymiary montażowe | 240 × 64mm |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 4× K45 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Długość produktu | 256mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Uchwyt Ofiblok Line do KFC104/... i KFC134/… 4xK45 chrom KSF134/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość wbudowania | 58 mm |
Pliki do pobrania
6312,KSF134_8 -
m/download/23627634/6312-ksf134-8.pdf [32.93 kB]
2017_UES0090 -
m/download/23647193/2017-ues0090.pdf [139.55 kB]
OFIBLOK LINE -
m/download/23651441/ofiblok-line.pdf [248.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Uchwyt Ofiblok Line do KFC104/... i KFC134/… 4xK45 chrom KSF134/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135