Polecane
Cena: |
111,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,30 |
zł netto |
Cena: |
137,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Incara Gniazdo Meblowe Disq 60 2P+Z 2,0 M Czarny 654721 LEGRAND
I ncara Disq 60 wpasowuje się w każde otoczenie, oferując gniazdo zasilające. Atrakcyjne, dyskretne rozwiązanie i ekspresowy montaż. Gniazdo do montażu w otworze Ø 60 mm, w różnych podłożach nawet bardzo cienkich (min. 1 mm), na powierzchniach poziomych lub pionowych. Dostarczane z przewodem wyposażonym we wtyczkę 2P+Z. Subtelne, dyskretne produkty i wykończenia idealnie wkomponowują się w każdy wystrój wnętrza. Płaskie gniazdo ma atrakcyjniejszy wygląd i jest łatwe do czyszczenia.
Gniazdo meblowe DISQ 60
Wyposażone w gniazdo 2P+Z
Przewód 2,0 M z wtyczką 2P+Z
Montaż w blacie 15-40 mm, otwór 60 mm
Kolor: czarny
Parametry techniczne: Incara Gniazdo Meblowe Disq 60 2P+Z 2,0 M Czarny 654721 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 1 |
| Liczba gniazdek elektrycznych norma włoska typ P40 L/F | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | nie |
| Oznaczenie połysku | Matowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Głębokość wbudowania | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 1 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba wolnych miejsc modułowych | 0 |
| Liczba wyłączników nadprądowych | 0 |
| Liczba złączy RJ45 CAT 6A | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Do wbudowania |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Średnica | 74 mm |
| Wysokość | 54.5 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 35 °C |
Pliki do pobrania
F03325EN-04 -
m/download/22617855/f03325en-04.pdf [2.03 MB]
LE11817AA -
m/download/22617856/le11817aa.pdf [2.94 MB]
Cutting-profil-Disq60 -
m/download/22617854/cutting-profil-disq60.pdf [18.25 kB]
LGRP-01354-V01.01-EN -
m/download/22617861/lgrp-01354-v01-01-en.pdf [560.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Incara Gniazdo Meblowe Disq 60 2P+Z 2,0 M Czarny 654721 LEGRAND
Osoby, które kupiły produkt Incara Gniazdo Meblowe Disq 60 2P+Z 2,0 M Czarny 654721 LEGRAND kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135