Polecane
Cena: |
616,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
616,32 |
zł netto |
Cena: |
758,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
758,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Panel zasilający 19-C francuski 1U 8 gniazd LED RAL7016 250V AC 16A VDIG162711 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 8 |
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 8 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kątowo obrócona wkładka centralna | 45° |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt korpusu | Prostokątny |
| Liczba gniazd CEE | 8 |
| Liczba gniazd Euro | 0 |
| Liczba gniazd niskotemperaturowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu Bipasso (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 8 |
| Liczba gniazd typu NEMA | 0 |
| Liczba gniazd typu P11 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu P17 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd uniwersalnych (dla wielu standardów) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (bolec) | 8 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Obrócona wkładka centralna | tak |
| Oznaczenie NEMA | Brak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 1.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z pokrywą | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | tak |
| Zakres temperatury pracy | -10 - 55 °C |
Pliki do pobrania
VDIG162711_document -
m/download/17945195/vdig162711-document.pdf [66.93 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22013272/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
F_EU_DoC_NC21031701_VDIG162711.docx -
m/download/17853296/f-eu-doc-nc21031701-vdig162711-docx.pdf [469.04 kB]
ENVPEP090710EN (web) -
m/download/17853295/envpep090710en-web.pdf [408.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Panel zasilający 19-C francuski 1U 8 gniazd LED RAL7016 250V AC 16A VDIG162711 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135